بازگشت کونته به سری آ؛ مقصد یوونتوس نیست!

بازگشت کونته به سری آ؛ مقصد یوونتوس نیست!

آنتونیو کونته به هدایت اینتر میلان نزدیک شده است.
به گزارش وبسایت نود و به نقل از اسکای اسپورتس ایتالیا، آنتونیو کونته فاصله چندانی تا بازگشت به سری آ و بر عهده گرفتن هدایت اینترمیلان در شروع فصل آینده ندارد.

با توجه به آینده مبهم ماسیمیلیانو آلگری، کلودیو رانیری و لوچیانو اسپالتی، کونته مورد توجه تیم های یوونتوس، رم و اینترمیلان قرار گرفته بود. او در مصاحبه ای با گاتزتا دلواسپورت، گفته بود روزی قطعا هدایت رم را به عهده خواهد گرفت اما حضور در این تیم در آینده ای نزدیک را رد کرده بود. با این مصاحبه، به نظر می‌رسید یوونتوس مقصد احتمالی کونته در سری آ باشد.

با این حال، اسکای اسپورتس ایتالیا گزارش داده کونته در آستانه توافق با اینتر برای هدایت این تیم از شروع فصل 20-2019 و جانشینی لوچیانو اسپالتی است که در ماه های اخیر تحت فشار بوده است.

بعد از جدایی از یوونتوس در سال 2014، کونته دیگر در سری آ فعالیت نداشته است. او تا یورو 2016 سرمربی تیم ملی ایتالیا بود و در ادامه برای دو فصل، هدایت چلسی را به عهده گرفت. او چلسی را به یک قهرمانی لیگ برتر و یک قهرمانی جام حذفی رساند اما بعد از تنش های فصل دوم و همچنین حضور در رده پنجم لیگ برتر (از دست رفتن سهمیه لیگ قهرمانان) از سمت خود برکنار شد.

منبع : نود تی وی

Author: