ناپولی در فکر جذب مدافع رئال مادرید

ناپولی در فکر جذب مدافع رئال مادرید

ناپولی به دنبال امضای قرارداد با تئو هرناندز است.
به گزارش وبسایت نود، گمانه زنی ها حکایت از آن دارد که ناپولی در حال آماده کردن پیشنهادی برای جذب تئو هرناندز، مدافع فرانسوی رئال مادرید است که اینک به شکل قرضی در رئال سوسیه‌داد توپ می‌زند.

مارکا و کوریره دلواسپورت نخستین رسانه هایی بودند که دوشنبه گذشته این خبر را مطرح کردند و اکنون گاتزتا دلواسپورت به شکل ویژه تری آن را پوشش داده است. مطابق گزارش این رسانه، کارلو آنچلوتی سرمربی ناپولی، که سابقه حضور در رئال مادرید را هم دارد، با تئو مکالمه ای داشته و به او قول حضور در ترکیب اصلی ناپولی را داده است.

این مدافع چپ 21 ساله که برادر لوکاس هرناندز، ستاره تیم ملی فرانسه در جام جهانی 2018، است در سال 2017 و بعد از گذراندن فصلی درخشان در آلاوز (تیمی که به شکل قرضی در آن حضور داشت)، از اتلتیکومادرید جدا شد و با قراردادی 6 ساله به رئال مادرید پیوست. اما اوضاع برای او در برنابئو خوب پیش نرفت و بعد از انجام تنها 23 بازی در نخستین فصل ( از جمله 13 بازی در لالیگا) در تابستان 2018 با قراردادی قرضی راهی رئال سوسیه‌داد شد.

پیش از این رسانه های محلی ناپولی از احتمال حضور کیران تریپیر، مدافع ملی پوش باشگاه تاتنهام در پارتنوپی سخن به میان آورده بودند.

منبع : نود تی وی

Author: