پوچتینو: رئال مادرید؟ فعلاً برنامه‌ای برای بعد از جدایی از تاتنهام ندارم

پوچتینو: رئال مادرید؟ فعلاً برنامه‌ای برای بعد از جدایی از تاتنهام ندارم

پوچتینو از صحبت دربارۀ آینده اش خودداری کرده است.
به گزارش وبسایت نود، هر چند تاتنهام در آستانۀ یکی از مهمترین بازی های تاریخ باشگاه قرار دارد و تمام تمرکز مجموعه این تیم روی فینال لیگ قهرمانان است، ولی صحبت ها در مورد آیندۀ پوچتینو همچنان ادامه دارد. گفته می شود پوچتینو در صورتی که بتواند اسپرز را به قهرمانی در اروپا برساند، از این تیم کنار می رود و در صورت چنین اتفاقی، پیش بینی مقصد بعدی او سوژه داغی است.

اما پوچتینو سرمربی آرژانتینی تاتنهام در مورد این شایعات و صحبت دربارۀ آینده اش چنین گفته است:

«تا بعد از بازی فینال لیگ قهرمانان، در مورد آینده ام تصمیم نمی گیرم. مهم است که بدانم برنامه باشگاه چه خواهد بود. اگر بخواهیم فصل بعد دوباره در فینال لیگ قهرمانان باشیم و برای قهرمانی در لیگ با سیتی و لیورپول بجنگیم، نیاز به تقویت تیم داریم. هدف سیتی در ابتدای فصل قهرمانی در لیگ قهرمانان بود و هدف ما پایان دادن به ساخت ورزشگاه و افتتاح آن.»

او در مورد شایعات حضورش در رئال مادرید نیز گفت:

«در مورد رئال مادرید نظری ندارم. فعلاً هدفی فرای سرمربیگری تاتنهام ندارم و به آن فکر نکرده ام. فوتبال شما را به جایی که استحقاقش را دارید، می رساند. در آستانه فینال در مجموعه تمرینی رئال مادرید تمرین می کنیم و در هتلی نزدیک به آن اقامت خواهیم داشت. از فلورنتینو پرس خواستم تا در مجموعه تمرینی رئال مادرید اقامت داشته باشیم و استراحت کنیم ولی او گفت تنها زمانی می توانم که مربی رئال مادرید باشم.»

منبع : نود تی وی

Author: