گتوزو: امیدوارم سرمربی میلان بمانم

گنارو گتوزو، سرمربی ایتالیایی میلان، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار برابر اسپال حاضر شد.

به گزارش “ورزش سه”، میلان 65 امتیازی فردا در شرایطی به مصاف اسپال خواهد رفت که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان باید در بازی خود پیروز شده و منتظر لغزش یکی از دو تیم آتالانتا و اینتر 66 امتیازی باشد و گنارو گتوزو در خصوص این دیدار تعیین کننده صحبت کرده است.

گتوزو گفت: “من اهمیتی برای افرادی که در موردم خوب و یا بد صحبت می کنند قائل نیستم و من فقط باید روی کارم تمرکز می کنم و به این صداها گوش نمی دهم.

در ابتدای فصل، افرادی بودند که از قهرمانی سخن می گفتند اما من نیز نمی توانستم بگویم ما یک تیم جوان هستیم که باید که در مکان پنجم یا ششم قرار بگیریم. انتظار تعریف و تمجید ندارم و این بازیکن همیشه در لحظات دشوار خود را نشان داده اند اما متاسفم که بهترین نتایج را به دست نیاورده ایم. ما باید تجزیه و تجلیل کرده و متوجه شویم که قرار است چه سبکی از فوتبال را ارائه دهیم. ما نیاز به بازیکنان پرکاربرد و باتجربه داریم که قادر به انجام مسئولیت ها باشند.

هدایت میلان برای من یک رویا است، اگرچه شرایط دشوار بود اما من امیدوارم بتوانم به کارم ادامه دهم. این سمت برای من افتخار بود و من امیدوارم بتوانم در این مقام تا زمانی که ممکن است باشم.”

منبع : ورزش3

Author: