دو تیم دیگر حاضر در نیمه نهایی جام جهانی زنان معرفی می شوند

دو تیم دیگر حاضر در نیمه نهایی جام جهانی زنان معرفی می شوند

آخرین روز از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی زنان در فرانسه برگزار می شود.
به گزارش وبسایت نود، در آخرین روز از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی زنان در فرانسه و از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه، تیمهای ملی ایتالیا و هلند به مصاف هم می روند.

تیم ملی ایتالیا با شکست دو بر صفر چین ، برای دومین بار بعد از بیست و هشت سال ، به یک چهارم نهایی جام جهانی صعود کرده است.

تیم ملی هلند قهرمان اخیر جام ملتهای اروپا البته، با شکست دو بر یک ژاپن ، برای نخستین بار پا به مرحله یک چهارم جام می گذارد.هلند هر هفت بازی اخیر خود برده و با آمار ۲۰ گل زده و سه گل خورده، برای ایتالیا خط و نشان می کشد.

طرفدارن پرشور لاجوردی ها و نارنجی ها به دوهاینات والنسین می روند تا شاهد بازی جذاب دو تیم اروپایی و صعود یکی از آنها به دور نیمه نهایی مسابقات باشند.

همچنین در آخرین بازی دور یک چهارم جام جهانی بانوان، دو تیم ملی آلمان و سوئد از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه، برای پنجمین بار به مصاف هم می روند.

ژرمن ها با پیروزی سه بر صفر برابر نیجریه به دور یک چهارم راه پیدا کردند و تنها تیم جام هشتم هستند که ۳۷۲ دقیقه ست گلی دریافت نکرده اند و با چهار کلین شیت حریفی سرسخت برای آبی طلایی ها محسوب می شوند.

در آنسوی میدان، تیم ملی سوئد با پیروزی یک بر صفر برابر کانادا، به دیدار یک چهارم رسیده تا طلسم شکست چهارباره برابر تیم ملی آلمان را در پنجمین بازی بشکند و انتقام شکست دو بر یک تیم ملی مردانشان برابر مردان آلمان در جام جهانی روسیه را بگیرد.

منبع : نود تی وی

Author: