رسمی: آرون وان بیساکا به منچستر پیوست

مدافع تیم ملی جوانان انگلیس و باشگاه کریستال پالاس امروز به صورت رسمی به منچستریونایتد پیوست.

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه منچستریونایتد دقایقی پیش رسما اعلام کرد که آرون وان بیساکا، مدافع ملی پوش باشگاه پالاس را با قراردادی 5ساله به ارزش 45 میلیون پوند بعلاوه 5 میلیون پوند بندهای متغیر به خدمت گرفته است.

سه روز پیش بود که رسانه های انگلیسی خبر از توافق دو باشگاه دادند و روز گذشته نیز عنوان شد که وان بیساکا تست های پزشکی یونایتد را با موفقیت پشت سر گذاشته است و حتی عکس هایی از امضا قرارداد او نیز منتشر شد.

در مذاکرات دو باشگاه که طولانی هم شد، یکی از موارد اختلاف به ویلفرد زاها مربوط می شد. بازیکنی که سال 2015 از یونایتد به پالاس رفته بود و پالاسی ها درخواست داشتند که برای صدور مجوز فروش وان بیساکا، 25 درصد از رقم انتقال زاها به یک تیم دیگر حذف شود و یونایتد از انتقال این بازیکن به هیچ مبلغی دست پیدا نکند. در نهایت دو باشگاه توافق کردند که وان بیساکا با 45 میلیون پوند بعلاوه 5 میلیون پوند بندهای متغیر راهی اولدترافورد شود.

اوله گنار سولسشر، سرمربی یونایتد پس از قطعی شدن انتقال وان بیساکا گفت:« آرون یکی از بهترین مدافعان حال حاضر لیگ برتر و فوتبال انگلیس است. او بازیکنی سختکوش و با استعداد است که از لحاظ ذهنیتی شایسته بازی در منچستریونایتد است. او یکی از همان بازیکنانی است که دقیقا به دنبال او برای حضور در یونایتد بودیم و می تواند فصل بعد به ما کمک فراوانی کند.»

منبع : ورزش3

Author: