چه کسی قصد کتک زدن مسی را داشت؟

لیونل مسی که در ایبیزای اسپانیا در یک باشگاه شبانه حضور داشته به دلیل اینکه فردی در صدد دعوا با او بوده از طرف پرسنل ایمنی به بیرون اسکورت شده است.

به گزارش “ورزش سه”، تصاویری که از وارد شدن لیونل مسی، ستاره بزرگ بارسلونا در موقعیتی خطرناک منتشر شده هواداران او را شوکه کرده است. مسی که برای گذراندن تعطیلات در جزیره ایبیزای اسپانیا به سر می‌برد دیشب در یک باشگاه شبانه حضور داشته که یکی از حاضرین در باشگاه سعی می‌کند با او درگیر شده و مسی را ضرب و شتم کند. در این لحظات، پرسنل ایمنی باشگاه به سرعت وارد عمل شده و پیش از آنکه اتفاق ناگواری برای ستاره آرژانتینی بیفتد او را به بیرون اسکورت می‌کنند.

هنوز مشخص نیست که علت این حادثه چه بوده یا چه فرد یا افرادی در آن دخیل بوده‌اند. اما رسانه‌ها گزارش داده‌اند که مسی در این حادثه بی‌تقصیر بوده و به صورت ناگهانی در شرایط دشوار گرفتار شده است.

مسی به همراه همسر و سه فرزندش برای گذراندن تعطیلات در جزیره ایبیزای اسپانیا به سر می‌برد. مسی بعد از آنکه به همراه تیم ملی آرژانتین در رقابتهای کوپا آمه‌ریکا بازی کرد تا کنون در تعطیلات به سر برده و هنوز برای شرکت در تمرینات پیش‌فصل بارسلونا به این تیم ملحق نشده است.

مسی پیش از عزیمت به ایبیزا در جزیره آنتیگوا و باربودا در دریای کارائیب به سر می‌برد. پس از آن بود که مسی و همسرش راهی ایبیزا شدند و در این جزیره به لوئیس سوارز، جوردی آلبا، سسک فابرگاس و همسران‌شان ملحق شدند.

منبع : ورزش3

Author: