ناینگولان: اینتر از تصمیمش پشیمان خواهد شد

راجا ناینگولان علی رغم میل باطنی اش از اینتر به صورت قرضی جدا شده و معتقد است تصمیم این باشگاه در مورد او اشتباه بوده است.

به گزارش “ورزش سه”، راجا ناینگولان می‌گوید با وجود داشتن گزینه‌های دیگر، ترجیح داده به تیم سابقش کالیاری برگردد و امیدوار است که در این تیم طوری بازی کند که مسئولان اینتر به اشتباه بودن تصمیم‌شان برای خارج کردن نام او از فهرست بازیکنان تیم پی ببرند.

ناینگولان تنها یک سال پیش رم را ترک کرد و به اینتر پیوست اما با اخراج لوچانو اسپالتی و روی کار آمدن آنتونیو کونته، وضعیت هافبک بلژیکی هم عوض شد و او از فهرست بازیکنان نراتزوری خارج شد.

حالا ناینگولان به عنوان بازیکن قرضی به تیمی برمی‌گردد که در فاصله سال‌های 2010 تا 2014 برای آن بازی می‌کرد.

او پس از شرکت در یک ضیافت شام با حضور هم‌تیمی‌هایش به سایت توتومرکاتووب گفت:« خوشحالم که به خانه برمی‌گردم. این انتخاب خودم بود هرچند برای ترک اینتر کمی تحت فشار قرار گرفتم اما در نهایت این تصمیم را گرفتم که به کالیاری بیایم و امیدوارم که اینجا عملکرد خوبی داشته باشم. گزینه‌های دیگری هم داشتم اما انتخاب کالیاری برایم بسیار آسان بود.

حالا می‌خواهم خودم را به چالش بکشم و به جایی برگردم که به اینتر ثابت کنم تصمیمش برای انتقال من اشتباه بوده است.»

یکی از دلایل انتخاب شدن کالیاری توسط ناینگولان همسرش بود که به بیماری سرطان مبتلا است. او کالیاری را انتخاب کرد تا مطمئن شود همسرش که اهل منطقه ساردینینا است، در طول دوره درمانش به خانواده‌ خود نزدیک است.

منبع : ورزش3

Author: