تلاش های ناامیدانه رئال برای جذب پوگبا

کمتر از 4ساعت تا پایان مهلت نقل و انتقالات باقیمانده و به نظر نمی رسد رئال بتواند پل پوگبا را به خدمت بگیرد.

به گزارش “ورزش سه”، به نقل از آاس، پل پوگبا چند هفته پیش در توکیو رسما اعلام کرد که دوست دارد از یونایتد جدا شده و یک چالش جدید را تجربه کند اما با مخالفت سران یونایتد در تمرینات پیش فصل حضور یافت. او که در تمام بازی های پیش فصل منچستر حضور داشت، ترجیح داد برای بازی چند روز پیش مقابل میلان به ولز سفر نکند. رسانه های انگلیسی از این حرکت پوگبا به عنوان شورش تعبیر کردند ولی اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد عنوان کرد که ستاره فرانسوی مصدوم است.

رئال جدی ترین تیم خواهان پوگبا است ولی یونایتد تاکنون نرمشی در مذاکرات نشان نداده و به رقمی کمتر از 170 میلیون یورو راضی نیست. تنها 4 ساعت به اتمام مهلت خرید بازیکن در لیگ برتر باقی مانده و پوگبا در تلاش است تا هر چه زودتر مجوز جدایی خود را بگیرد اما به نظر این اتفاق رخ نخواهد داد.

منچستر تاکنون دو پیشنهاد رئال برای پوگبا را رد کرده و این بازیکن را غیر قابل ترانسفر اعلام کرده است. او درخواست مستقیم زیدان از سران رئال است و سرمربی فرانسوی به گزینه های دیگر از جمله دانی فان دبیک و کریستین اریکسن علاقه چندانی ندارد. گزینه هایی که انتقال شان به مراتب کم هزینه تر خواهد بود ولی زیدان فقط و فقط پوگبا را می خواهد.

یونایتد در فاصله اندک باقیمانده تا پایان مهلت خرید بازیکن، تلاشی جدی برای جذب یک هافبک جدید به خرج نداده و بعید است بازیکنی در پست پوگبا جذب کند و به این ترتیب احتمال اینکه تا دوم سپتامبر یعنی پایان مهلت رسمی نقل و انتقالات در اسپانیا، پوگبا به رئال بپیوندد بعید خواهد بود. تیم های انگلیسی تا این تاریخ قادر به فروش بازیکن هستند ولی نمی توانند بازیکنی جذب کنند و طبیعی است که یونایتد حاضر به از دست دادن پوگبا نشود.

منبع : ورزش3

Author: