دین محمدی: فکر نمی کردم کلوپ من را یادش باشد

مربی سابق استقلال می گوید از این که یورگن کلوپ نام او را در ذهن داشت متعجب شده است.

به گزارش ورزش سه، سیروس دین محمدی در مورد صحبت های یورگن کلوپ در نشست خبری بعد از بازی با چلسی در سوپر کاپ اروپا به ورزش سه گفت: همیشه من می گفتم با یورگن هم اتاقی بوده‌ام اما شاید نسل جدید باورشان نمی شد. ولی بعد از بازی آقای کلوپ حس فوق العاده ای به من منتقل کرد. دیدید او اسم من و سرژیک تیموریان را یادش بود. افتخار کردم هم بازی کلوپ بودم و من را می شناخت. فکر نمی کردم بعد از 19 سال اسم من را یادش باشد.

او در مورد کیفیت فنی کلوپ در ماینتس هم می گوید: او یک بازیکن معمولی بود. دفاع راست بود که زیاد در فاز حمله شرکت نمی کرد. فیکس ماینتس بود ولی در نیم فصل دوم که یک دفاع راست جدید جذب کردیم او ذخیره شد. آن سال بیشترین بازی را من کردم و تقریبا در تمام بازی ها حضور داشتم.

مربی سابق استقلال در پاسخ به این سوال که آیا از همان زمان مشخص بود کلوپ روزی مربی بزرگی می شود یا نه هم گفت: زمانی که ایشان تنها بود همیشه کتاب دستش بود و عاشق مربیگری بود. هرجا بازی داشتیم در اتوبوس کتاب می خواند و کلاس مربیگری را در زمان بازیگری اش می رفت. برای من تعجب بود که چطور می شود کسی که فوتبال بازی می کند سراغ مربیگری برود اما شما دیدید که او آینده را نگاه می کرد.

دین محمدی در پاسخ به این سوال که آیا دوست دارد کلوپ را از نزدیک ببیند یا نه هم گفت: بعد از اینکه از آلمان آمدم هفت هشت سال بازی می کردم و نتوانستم به آلمان بروم. در این مدت خیلی تلاش کردم و سعی کردم کلوپ را ببینم ولی نشد اما در حال حاضر توانستم مدیربرنامه هایش را پیدا کنم. اول فکر کردم شاید من را نشناسد ولی دو شب پیش فهمیدم خیلی باهوش است. امیدوارم بتوانم در آینده نشستی با او داشته باشم.

او در پایان گفت: چقدر حس خوبی داشتم وقتی کلوپ اسم من را در نشست مطبوعاتی آورد. من شاید اگر مربی بزرگی می شدم اسم هافبک میانی ماینتس را یادم نمی آمد ولی کلوپ هوش فوق العاده ای دارد. امیدوارم بتوانم به زودی نشستی با او داشته باشم.

منبع : ورزش سه

Author: