با اپ Tripsmash سفرتان را بهتر برنامه ریزی کنید

برنامه‌ریزی برای سفر یکی از عواملی است که مسافرت را راحت‌تر و متعاقبا لذت آن را بیشتر می‌کند. اما این کار همیشه و برای همه آسان و شدنی نیست. در این مقاله به معرفی اپ مناسب برای یک برنامه‌ریزی راحت در سفر می‌پردازیم.

با اپ Tripsmash سفرتان را بهتر برنامه ریزی کنید

Tripsmash جدیدترین اپلیکیشن برنامه‌ریزی برای سفر است که به شما کمک می‌کند تا برای سفر خود و هرآنچه که به آن مربوط است، از جمله پروازها، فعالیت‌ها، رستوران و هتل برنامه‌ریزی کنید. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که عاشق مسافرت هستند، شاید سفر با دوستان را ترجیح می‌دهید. این کار بسیار لذت‌بخش و به‌یادماندنی است و البته خیلی هم خوش می‌گذرد.

برنامه‌ریزی برای سفر، گاه بسیار غیرقابل تحمل می‌شود، پس چطور می‌توانیم به راحتی و بدون استرس برنامه سفر تنظیم کنیم؟ چطور می‌توانیم با آنان که دوستشان داریم سفر کنیم و خوش بگذرانیم؟ راه حل این مشکل استفاده از یک اپ مناسب به نام Tripsmash است. نحوه استفاده از آن به شرح زیر است:

ابتدا به Tripsmash site بروید و به صورت رایگان ثبت‌ نام کنید. پس از ثبت نام داشبور اصلی اپ را می‌بینید که با طراحی زیبا، خالی و آماده ثبت برنامه‌های شما است. همان‌طور که قبلا هم گفته شد، این اپ تمام جنبه‌های سفر شما مانند حمل و نقل، جابه‌جایی‌ها، رستوران، هاستل، هتل، بودجه و هر نوع فعالیت دیگر را برایتان برنامه‌ریزی می‌کند.

برنامه‌ها روزانه تنظیم می‌شوند. شما هر روز باید جزئیات پرواز، رفت و آمد، تاریخ، فعالیت‌ها و رستوران را وارد کنید. با وارد کردن جزئیات سفر به اپ کمک می‌کنید تا به راحتی تمام سفر را برنامه‌ریزی کند. هرچه دقیق‌تر باشد اوقات بهتری خواهید داشت.

بهتر است چند همراه را دعوت کنید زیرا این برنامه‌ریزی به تنهایی لذت‌بخش نیست. در این اپ نام همه را به لیست اضافه کرده و با توجه به توانایی‌ها وظایفشان را مشخص کنید.

اگر افکار شما متمرکز نیست و نیازمند تامل بیشتر هستید، Tripsmash این امکان را نیز برایتان فراهم کرده است. حتی زمانی که برای تقسیم وظایف دنبال فرد شایسته‌ای می‌گردید یا برای تایید یک ایده موافقت همه را لازم دارید باز هم این اپ کارگشا است. بدین صورت که یک صفحه چت را برای گفتگوی همه اعضا باز می‌کند.

 

منبع : کجارو

Author: