هزینه سفر به کپنهاگ چقدر است؟

برای سفر به کپنهاگ چقدر باید هزینه کرد؟ چه طور باید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد؟ پاسخ سوالات خود را در این مقاله جستجو کنید.

هزینه سفر به کپنهاگ چقدر است؟

به عنوان پایتخت دانمارک، کپنهاگ تاریخی طولانی را پشت سر گذاشته است. کپنهاگ برای صدها سال مرکز امپراتوری دانمارک بوده و بی‌دلیل نیست که پر از کاخ‌ها، بناهای تاریخی و آثار فرهنگی زیبا و دیدنی است. اما کپنهاگ مدرن، شهری نیست که در گذشته‌اش سیر کند. بناها و کانال‌های کلاسیک در کنار زیرساخت‌های مدرن شهری، ساختمان‌های جدید و تکنولوژی بالای سیستم حمل و نقل شهری قرار دارند. این شهر زیبا، تمیز، خوش‌منظره و تاریخی است و هم‌صحبتی با مردم آن همواره دلپذیر است.

مانند بیشتر شهرهای اسکاندیناوی، کپنهاگ یکی از گران‌ترین شهرهای اروپایی است، مخصوصا وقتی که هوس رستوران رفتن می‌کنید. با این حال، کپنهاگ شهری بسیار زیبا است که به راحتی می‌توانید تنها از قدم زدن در خیابان‌هایش لذت ببرید. بک‌پکرهایی که با بودجه اندک سفر می‌کنند، شاید بهتر باشد اقامت خود در این شهر را به چند روز محدود کنند. در ادامه می‌توانید درباره جزئیات هزینه سفر به کپنهاگ بخوانید.

هزینه‌هایی که در این مقاله می‌بینید بر اساس یک بازدید معمولی و بدون ولخرجی‌های غیرضروری تخمین زده شده‌اند. بنابراین، مواردی مانند شب‌گذرانی‌های پرهزینه، خرید سوغات و لباس، شرکت در تورهای اضافی، خریدهای غیر ضروری، غذای لوکس و غیره شامل این هزینه‌ها نمی‌شوند.

جاذبه‌های غیر رایگان کپنهاگ ارزان نیستند؛ بنابراین یک یا دو مورد از جاذبه‌ها را انتخاب کنید و بقیه زمان خود را صرف قدم زدن در شهر، دیدن مناظر زیبا، خانه‌های قدیمی و رنگارنگ و مردم کپنهاگ کنید.

اگر قصد بازدید از بیش از یکی از این جاذبه‌ها و موزه‌ها را دارید، بهتر است کپنهاگ کارت تهیه کنید. با استفاده از این کارت، امکان ورود به بسیاری از جاذبه‌ها و موزه‌‌ها و دسترسی نامحدود به حمل و نقل عمومی (اتوبوس، قطار و مترو) خواهید داشت.

در کپنهاگ، پیدا کردن رستورانی متناسب با بودجه اقتصادی شما راحت نخواهد بود. بنابراین باید زمان زیادی را برای جستجوی بهترین گزینه صرف کنید. فروشگاه‌های مواد غذایی احتمالا بهترین دوست شما در این شهر هستند. اگر به دنبال بهترین قیمت و کیفیت هستید، مانند هر شهر دیگری، سعی کنید از مناطق توریستی اجتناب کنید.

اغلب هتل‌ها و هاستل‌ها یک صبحانه رایگان ساده شامل غلات، نان/کروسانت و شاید شیر، قهوه، چای یا آب سرو می‌کنند.

برای اتوبوس‌های شهری، اتوبوس‌های آبی، قطار و مترو می‌توانید از یک بلیط استفاده کنید. سیستم حمل و نقل عمومی کپنهاگ تمام مناطق شهر را پوشش می‌دهد. به یاد داشته باشید که بیشتر جاذبه‌هایی که می‌خواهید ببینید در منطقه ۱ و ۲ و فرودگاه در منطقه ۳ قرار دارند.

جای تعجب نیست که قیمت هتل‌ها و هاستل‌ها در کپنهاگ بالا است.

باید حدود ۳۸ دلار برای یک شب اقامت در یک هاستل معمولی هزینه کنید. فراموش نکنید که اغلب هاستل‌ها قیمت خود را آخر هفته‌ها افزایش می‌دهند، پس از قبل رزرو کنید. نرخ یک اتاق خصوصی برای دو نفر حدودا ۷۰ تا ۱۷۰ یورو است. برای رزرو هاستل می‌توانید از وب‌سایت هاستل ورلد استفاده کنید.

در ارزان‌ترین حالت باید برای یک شب اقامت در هتل معمولی با امکانات اولیه ۱۰۰ دلار بپردازید. یک اتاق خصوصی دو تخته بین ۸۵ تا ۱۵۰ دلار و یک اتاق با تخت دبل ۱۱۰ تا ۲۰۰ دلار قیمت دارد.

اگر تنها سفر نمی‌کنید و یک یا چند همراه دارید، شاید بهترین گزینه برای شما اجاره آپارتمان باشد. آپارتمان فضای بیشتری دارد و به خاطر داشتن آشپزخانه امکان پخت و پز را برای شما فراهم می‌کند؛ به این شکل با کاهش هزینه خورد و خوراک در کل هزینه‌های سفر صرفه‌جویی کرده‌اید. پیشنهاد ما برای اجاره آپارتمان استفاده از وب‌سایت Airbnb است.

 

منبع : کجارو

Author: