آیا اپل در پاییز ۲۰۱۸ رویداد معرفی دیگری برگزار می‌کند

آیا اپل، بقیه‌ی محصولات جدید خود را تا پایان مهرماه یا اوایل آبان‌ماه در رویدادی بزرگ معرفی خواهد کرد؟

آیا اپل در پاییز ۲۰۱۸ رویداد معرفی دیگری برگزار می‌کند

یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن علاقه‌مندان به محصولات اپل را درگیر کند، این است که رویداد بعدی رونمایی اپل در چه تاریخی برگزار خواهد شد؟ آیا اپل محصولات جدید خود را تا پایان مهرماه یا اوایل آبان‌ماه (‌تا پایان ماه اکتبر)‌ به‌صورت رسمی معرفی خواهد کرد؟

به‌نظر می‌رسد پاسخ این سوالات مثبت است. دیوید گویرتز، با بررسی سوابق تاریخی و مستندات قبلی اپل، قصد دارد زمان رونمایی محصولات اپل را گمانه‌زنی کند. با محاسبات و تحلیل دیوید گویرتز، آیا امکان دارد که محصولات جدید اپل از جمله مک‌بوک، آیپد و غیره در ماه اکتبر رونمایی شوند؟

احتمال وقوع چنین رویدادی بسیار بالا است. Apple در رویداد رونمایی ۱۲ سپتامبر (‌۲۱ شهریورماه)‌، از آیفون‌های جدید خود رونمایی کرد. آیفون XS و آیفون XS مکس اپل با نمایشگر ۵.۸ و ۶.۵ اینچی OLED و پردازنده هفت نانومتری A12 معرفی شدند. همچنین شاهد معرفی ساعت هوشمند اپل بودیم. اپل واچ سری 4 با نمایشگر بزرگتر و بدنه‌ای باریک‌تر معرفی شد. پیش از رونمایی در تیرماه، فهرست کامل محصولاتی که قرار بود اپل در فصل پاییز رونمایی کند؛ منتشر شد. انتظار می‌رفت در این مراسم Mac mini، آیپدهای جدید، شارژر AirPower و نسل دوم EarPod هم رونمایی شوند، که چنین اتفاقی نیفتاد. مراسم ۱۲ سپتامبر در حالی برگزار شد که بسیاری از علاقه‌مندان به محصولات اپل در انتظار رونمایی برخی محصولات این شرکت بودند، ولی خبری نشد.

مراسم ماه سپتامبر خصوصا برای کاربرانی که به‌دنبال محصول دیگری از اپل به‌غیر از گوشی آیفون و ساعت هوشمند بودند، ناامیدکننده بود. آیا ممکن است تا پایان سال ۲۰۱۸ خبری از رونمایی جدید دیگری از سوی اپل نباشد؟ کمی بعید به‌نظر می‌رسد.

 

منبع : زومیت

Author: